1019 WREN CIR

BAREFOOT BAY, Florida 32976 · Brevard County · Parcel 30 3809-JS-137-10

$31 960
Assessed Value
$110 910
Market Value
Annual Tax
$6 960
Taxable Value
Ownership
OwnerARNOLD, GEORGINA
Mailing Address1019 WREN CIR BAREFOOT BAY FL 32976
Property Details
Year Built1979
Living Area1 012 sq ft
Lot Size4 792 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Just (Market) Value$110 910
Assessed Value$31 960
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 960